Turnaje

Halový turnaj  Banská Bystrica - 1. miesto

Horný rad zľava: Duchoň, Micovčák, Fabian Štefan- tréner Galajda, Lečko,Hriadeľ,

Palko Tibor - vedúci mužstva, Špak, Hricišin, Dikan, Hricišin Marián - asistent trénera

Stropkay

Dolný rad zľava: Lehotský P.,Hromada, Šimčák, Lehotský M., Hudaček, Borovský, Palko

 

 

Radosť  víťazov

 

Halový turnaj o pohár predsedu MFZ Košice- Mesto 2009- 1. miesto

 

 Horný rad zľava: Mgr. Fabian - tréner,Borovský,Lengyel,Hricišin,Duchoň,Kamas,Špak,
Hromada,Karas
 Dolný rad zľava: Stropkay,Lehotský,Šimčák,Timko,Palko,Antolík,Pach,Kardoš
 
 

Mliečna liga (21.5.2011)

KAC Košice:Junior Košice (1:1)

KAC Košice:FK Lemešany (2:0)

 

Medzinárodný turnaj prípraviek


U 11 -  2003

Séria turnajov futbalových prípraviek v Mestskej športovej hale v Bardejove pokračovala medzinárodným turnajom detí nar. v r. 2003 a mladších.Na turnaji sa predstavilo 5 družstiev zo Slovenska a jedno z Poľska.

Poradie: 1. KAC Košice, 2. Partizán Bardejov, 3. FAMT Prešov, 4. SAFI Prešov, 5. Junosport Stará Ľubovňa, 6. UKS Plešna

ALL stars turnaja: Marek Kvietok (SAFI) - Jaroslav Kmec (Partizán), Jakub Knapik (UKS), Patrik Maťaš (KAC), Matej Serečun (FAMT), Sebastián Kuzár (JUNO), Daniel Radčenko (SAFI), Erik Koneracký (KAC),

Najlepšie hráčky turnaja: Tamara Jedináková (JUNO), Timea Tomečková (FAMT)

KAC Košice s pohárom predsedu mesta

autor: Eugen Magda
60x čítané

Halový turnaj o Pohár predsedu Oblastného futbalového zväzu Košice-mesto založil Marián Kéda a odvtedy oň mlaď hrala v poslednú nedeľu už na jeho 12. ročníku. V hale Infiniti, kde zvyčajne rozdávajú radosť z hry basketbalistky, tentoraz sme videli žiakov. Víťaz posledných dvoch ročníkov MFK Košice sa musel tentoraz uspokojiť iba s druhým miesto, ale zle-nedobre dopadla bývalá košická bašta Lokomotíva, ktorá skončila na poslednom mieste.Trofej z turnaja, na ktorom hralo osem družstiev vo dvoch skupinách, odviezli žiaci KAC Košice, ktorí podľa mienky prítomných odborníkov boli najlepší, napokon nastrieľali najviac gólov - 22 a inkasovali iba jeden, pričom ich najlepším hráčom bol Bruno Klembala a Matúš Pekarčík zasa strelcom turnaja, takže putovný pohár z rúk predsedu mesta Dušana Sedláka neprevzali náhodne. Napokon to potvrdili aj vo finále, kde nastrieľali Galaktiku štyri góly, no hlavne sa blysli viacerými akciami, ktoré roztlieskali divákov. V hale Infiniti teda tentoraz nedefilovali basketbalistky, ale možno niekoľkí budúci kvalitní futbalisti. Budúcnosť na to odpovie ozaj najlepšie.

Výsledky celodenného turnaja - skupina A: MFK Košice - KAC 1:2, Benecol - Pyramida 4:0, KAC - Pyramida 10:0, MFK - Benecol 4:0, Benecol - KAC 0:6, Pyramida - MFK Košice 0:6. Skupina B: Galaktik - Šaca 3:1, Šaca - Athletico 2:2, Galaktik - Lok. Košice 3:1, Lok. Košice - Šaca 0:0, Athletico - Galaktik 4:1, Lok. Košice - Athletico 1:1.

O konečné umiestnenie - o 7. miesto: Pyramida - Lok. Košice 0:0, rozhodujúce kopy - 3:2, o 5. miesto: Šaca - Benecol 2:1, o 3. miesto: MFK Košice - Athletico Košice 8:0, o 1. miesto: KAC - Galaktik 4:0.